Поки знаменитості налаштовуються на святковий настрій, створюють вдома затишну атмосферу, щоб хоч трішки відчути новорічні свята, Андрій Бєдняков відправився до лікарні.

Вас може зацікавити Леся Нікітюк сфотографувалася в ліфті: які нові звички з'явились у неї під час вимкнень світла

Андрій Бєдняков травмував ногу

В інстаграм-сторіс ведучий поширив кілька кадрів, якими повідомив, що травмував ногу. Судячи з підпису світлин, Андрій отримав травму під час заняття спортом. Але не зазначив, яким саме. На правій нозі величезний набряк.

Спорт – це зло. Моя експертна думка,
– жартома написав Бєдняков.


Андрій Бєдняков травмував ногу / Скриншот інстаграм-сторіс ведучого

На наступному фото видно, що Андрієві наклали гіпс. Але він не втрачає оптимізму та продовжує жартувати: "Беріть маркери, будете розписувати".


Андрій Бєдняков травмував ногу / Скриншот інстаграм-сторіс ведучого

Зіркові хвороби: останні новини

  • Jerry Heil впала прямо під час концерту впала в оркестрову яму і зламала ребро. Зараз зірка перебуває під наглядом лікарів, але вже може самостійно пересуватися лікарнею.

  • 54-річна канадська співачка Селін Діон вийшла в інстаграм, щоб оголосити про невиліковну хворобу. У неї діагностували синдром м'язової скутості. Зірка страждає від болю і не може співати.

  • Танцюрист балету Наді Дорофєєвої, Євген Гончаренко повернувся до роботи після тривалої паузи. У 2021 році його жорстоко побили невідомі на виході з гей-клубу Lift у Києві.