Торік танцюрист Євген отримав серйозні травми – у нього стався крововилив у мозок і, як наслідок, кома. 16 серпня хлопець отямився та розпочав лікування. Через рік і чотири місяці він повернувся на сцені до улюбленої колеги Наді.

До слова Крововилив у мозок і кома: танцюриста Наді Дорофєєвої жорстоко побили в Києві

Хай "бічез", я повернувся. 1 рік 4 місяці 2 дні. Саме стільки часу я сумував за своїми котиками та сценою. Дякую ЗСУ, що маємо можливість жити, танцювати, працювати та радіти таким прекрасним моментам нашого життя,
– написав Євген та прикріпив кілька фото з виступу з Надею 2 грудня.

Для перегляду усіх кадрів гортайте направо:

Прихильники танцюриста зраділи новині і написали багато слів підтримки, серед них – сама Надя та Саба Мусіна. Відомо, що хлопець з іншими танцівниками балету брав участь у благодійному концерті DOROFEEVA у Stereo Plaza. Виконавиця заспівала у дуеті з Позитивом, презентувала нові пісні, запросила особливих гостей та збирала кошти на відбудову зруйнованих домівок українців.

Після жорстокого побиття чоловіками у Києві Женя розповів, що намалював картину. У неї він вклав всі емоції та біль, що "звалились на його голову". Нападником тоді виявився працівник Управління державної охорони, якого одразу усунули від роботи, а згодом взагалі звільнили. Йому загрожувало від 5 до 8 років позбавлення волі.