Український ведучий Андрій Бєдняков інколи продовжує звертатися до російських підписників у своїх дописах. Він зробив це у новому дописі, показавши фото з Маріуполя.

До теми Було за честь, – Тіна Кароль показала, як співала "Два кольори" покійного Дмитра Павличка

Андрій Бєдняков показав фото з Маріуполя

Шоумен опублікував кадр зруйнованої багатоповерхівки. Але це фото не схоже на інші – від будинку залишився лиш частина високого під'їзду, що має вигляд пам'ятника. З оригінальною пропозицією щодо нього Андрій звернувся до росіян.

Росіяни, ви ж любите всілякі пам'ятники. Пропозиція: не варто до кінця руйнувати цей будинок. Залишіть його таким. Обгородіть його. Зробіть велику табличку та напишіть на табличці "русский мир". Наженіть десятки автобусів з Ростова з прапорами (як у Донецьк у 2014). Зробіть урочисте відкриття,
– написав Бєдняков.


Руїни в Маріуполі / Фото з інстаграму Андрія Бєднякова

"І, замість стрічки, переріжте єдину звивину Кучері. Покличте Лепса. Він заспіває. Все одно здалеку подумає, що це пляшка. І нехай кожен, хто хоче і чекає на цей "мир" у себе в місті – бачить і згадує цей пам'ятник".

Для українців ведучий додав, що багато хто вже бачив це символічне фото. Він додав, що Маріуполь – це сильне місто, яке "ще дасть вам (росіянам, – Showbiz) п**ди".

Попередні пости Бєднякова про Маріуполь

Андрій Бєдняков – уродженець Маріуполя, тому для нього окупація та руйнування міста – дуже болюча тема. Він часто та активно висвітлює її в інстаграмі.

  • Він показував красивий Маріуполь напередодні різдвяних свят. Бєдняков поділився архівноою світлиною, на якій зображено Маріупольський драматичний театр у центрі міста.
  • Андрій Бєдняков також показував болюче відео, як зруйнували його дім – дев'ятиповерхову панельку, в якій була квартира батьків.
  • Шоумен коментував заяви окупантів про те, як вони відбудовують місто після руйнувань. Він пояснив на прикладі аб'юзивного чоловіка, чому їхні виправдання – брехня.