Вона зауважила, що Повалій вже давно розмивала кордони між Росією та Україною. Тож Анастасія переконана, що її потрібно позбавити українського громадянства.

Вас також може зацікавити Завжди стоїть пляшечка, – Анастасія Приходько зізналася, що п'є багато алкоголю

Приходько розкритикувала зрадницю Повалій

Співачка опублікувала інстаграм-сторіс, де показала відео з виступу Таїсії. Крім того, вона додала емоційний підпис: "Заберіть в неї громадянство вже і звання. І забудьте, як її звуть. Ш*лава московська".

Приходько розкритикувала Повалій
Приходько розкритикувала Повалій / Скриншот з інстаграм-сторіс

Ба більше, Анастасія поширила скриншот з Вікіпедії, де вказано, що Повалій має "Орден Дружби" за великий вклад у збереження і популяризацію російської мови та культури й за розширення культурних зв'язків між Україною та Росією.

Це нагороди Тасі! Ця клізма готувалася довго, щоб стати метастазами путінського режиму. Вона не має права мати український паспорт,
– зазначила Приходько.

Приходько розкритикувала Повалій
Приходько розкритикувала Повалій / Скриншот з інстаграм-сторіс

Як Анастасія реагує на інших зрадників України

  • Раніше співачка неодноразово критикувала й інших знаменитостей, які підтримують Росію.
  • Наприклад, популярного білоруського телеведучого Дмитра Шепелєва, який раніше знімався в програмі "Розсміши коміка" з Володимиром Зеленським, а тепер став ведучим нового шоу "У колі друзів". Ця програма розповідає про тварин на одному з пропагандистських каналів "Россия 1". У рамках шоу Дмитро поїхав до окупованого росіянами Маріуполя, де зняв випуск.
  • На такий вчинок відреагувала Анастасія Приходько. За її словами, ведучий жадібний до грошей, тож робить все заради заробітку. Ба більше, Приходько вважає, що Шепелєв отримав роботу на каналі, бо став коханцем однієї впливової людини.