Дмитро став ведучим нової телевізійної програми "У колі друзів". Це шоу буде розповідати про тварин.

Не пропустіть Забрав усі гроші, які були, – Марініна зізналася, як поділила майно з Войтенком після розлучення

Дмитро Шепелєв знімається у російському шоу

Відомо, що прем'єра телепрограми відбулася вчора, 9 вересня. З анонсу нового випуску стало відомо що ведучий відправився в Маріуполь.

Готуючись до передачі, я переглянув велику кількість матеріалів, присвячених тваринам, дізнався, що поряд є дуже великий і важливий притулок, де зібрані домашні тварини, насамперед собаки, які залишилися без господарів через військові дії,
– заявив Шепелєв.


Дмитро Шепелєв приїхав у Маріуполь знімати випуск для шоу / Скриншот з відео

Шепелєв зняв російське шоу в Маріуполі: дивіться відео онлайн

"У колі друзів": анонс російського шоу

Хто такий Дмитро Шепелєв

Телеведучий родом з Мінська. Його кар'єра почалася в підлітковому віці, коли він приєднався до програми "5х5". Пізніше він отримав диплом на факультеті журналістики за спеціальністю "Телебачення та радіомовлення" в Білоруському державному університеті.

Всього у 20 років Шепелєв зробив собі ім'я як ді-джей на популярній мінській радіостанції "Альфа-радіо". У 2004 році Дмитро отримав пропозицію від відомого українського музичного каналу "М1", відтак він переїхав до Києва. В Україні чоловік став ведучим на різних телеканалах. Втім, вже у 2008 році Дмитро привернув увагу Костянтина Ернеста, який запросив його на "Перший канал", де він вів караоке-шоу "Можеш? Заспівай!". У 2009 році, після виступу в якості одного з ведучих фіналу Євробачення, Шепелєв прийняв рішення назавжди переїхати в столицю Росії.

24 лютого 2022 року Дмитро зазначив, що йому соромно за Росію та повномасштабне вторгнення, проте згодом він "перевзувся" та продовжує розважати російську аудиторію.