На особистій сторінці в інстаграмі 33-річна артистка Анастасія Приходько показала неординарний метод виховання доньки. Вона розповіла, що в неділю, 20 грудня, у їхній дім завітали поліцейські. Викликала правоохоронців сама зірка, аби ті провели бесіду з 10-річною Наною.

До теми У розкішній сукні: Анастасія Приходько зачарувала різдвяною фотосесією з доньками

Анастасія Приходько викликала поліцію для доньки

Раніше співачка зізнавалась, що вона погана мама, якій важко впоратися з "протестуючим підлітком". Тому Анастасія Приходько вирішила вдатися до допомоги поліцейських. Вона пояснила, що в США нормальна практика, коли правоохоронців викликають для бесіди з дітьми.

Сьогодні я звернулася в поліцію, і вони приїхали та провели бесіду зі старшою дочкою. І пояснили, що світ не складається з рожевих поні, TikTok і фіалок,
– написала артистка.

Анастасія Приходько викликала поліцію для доньки
Анастасія Приходько викликала поліцію для доньки / Фото Instagram / @prykhodko_official

Деталей розмови й конкретну причину виклику Анастасія Приходько пояснювати не стала, однак у коментарях поділилась, що поліцейські говорили з донькою "про життя", проте вона нічого не накоїла. Схоже, причиною конфлікту між зірковою матусею і Наною стало надмірне захоплення дівчинки соціальними мережами. Адже кілька годин тому виконавиця опублікувала допис, який присвятила Інтернету, який створює ілюзію реального життя.

"Інтернет, він не зближує. Це скупчення самотності. Ми начебто разом, але кожен один. Ілюзія спілкування, ілюзія дружби, ілюзія життя", – написала Приходько.