32-річна Ана де Армас та 48-річний Бен Аффлек почали зустрічатися на зйомках фільму "Глибока вода" в лютому 2020 року й розлучилися незадовго до першої річниці стосунків. Проте схоже, за два місяці зірки відновили стосунки.

Читайте також Алекс Родрігес прилетів до Джей Ло на зйомки фільму, аби врятувати стосунки

Ана де Армас повернулася до Бена Аффлека

В інстаграмі з 4-мільйонною аудиторією Ана де Армас опублікувала нове селфі, яке привернуло увагу журналістів і шанувальників. Акторка позувала в бежевому светрі в рубчик та з легким макіяжем. Однак публіка була вражена не так образом зірки стрічки "Ножі наголо", як аксесуаром.

Голлівудська знаменитість сфотографувалася з ланцюжком з золотою підвіскою у вигляді половини серця та додала "гіфку" з зображенням серця. Річ у тому, що Ану де Армас неодноразово помічали саме з цією прикрасою на побаченнях з Беном Аффлеком. Ба більше, актор носив другу частину романтичної підвіски.


Ана де Армас / Фото з інстаграм-сторіз акторки

Що відомо про роман Бена Аффлека з Аною де Армас:

  • зірка стрічки "Глибока вода" закрутив роман з колегою по фільму в лютому минулого року. Світ дізнався про стосунки акторів після їхньої спільної подорожі до Куби, звідки родом Ана де Армас, однак почуття між ними зародилися ще на знімальному майданчику.
  • Вже на початку квітня Бен Аффлек хотів познайомити трьох дітей з новою обраницею, а за кілька днів зірка переїхала в маєток коханого.
  • За повідомленням інсайдерів, діти та мама Бена Аффлека чудово сприйняли Ану де Армас – вони чудово ладнали та прекрасно спілкувалися. У пресі навіть припускали, що актори можуть одружитися, однак у січні 2021 року вони несподівано розійшлися.
  • Після важкого розриву Бен Аффлек хотів залишитися холостяком, "якщо тільки Ана не повернеться і не попросить другого шансу".