Фанати та ЗМІ заговорили про можливе відновлення роману пари після промовистого фото. На ньому Ана позує зі стильною підвіскою у формі півсерця, яке вона носила на побаченнях з чоловіком. Що цікаво, іншу частину "серця" носив Аффлек. Прихильники одразу припустили, що таким чином зірка натякнула на відновлення стосунків, але її нові інстаграм-сторіз, напевне, доводять протилежне.

Читайте також Зірка серіалу "Бріджертон" Фібі Дайвенор і Піт Девідсон спровокували чутки про роман


Ана де Армас / Фото з інстаграм-сторіз акторки

Днями вона залишила сторіз, у якому на чорному тлі кілька разів написала: "No", "No", "I do not think so" ("Ні", "Ні", "Я так не думаю") різними кольорами та завершила все емоджі у формі "миру". Журналісти західних ЗМІ вважають, що таким чином 32-річна Ана де Армас спростувала чутки про можливе возз'єднання з 48-річним Беном Аффлеком. Сам актор досі нічого не коментував.


Ана де Армас спростувала чутки про возз'єднання з Аффлеком / Скриншот з інстаграм-сторіз де Армас

Що відомо про стосунки Ани де Армас та Бена Аффлека?

  • Зірки познайомилися на зйомках фільму "Глибока вода" у лютому 2020 року, де у них зав'язалися стосунки.
  • З того часу пару часто бачили разом на прогулянках та у відпустці на Кубі.
  • У квітні 2020-го Бен Аффлек хотів познайомити трьох дітей з новою обраницею, а за кілька днів зірка переїхала в маєток коханого. Інсайдери повідомляли, що Ана знайшла спільну мову з нащадками коханого.
  • Пара несподівано розірвала стосунки у січні 2021 року. Після важкого розриву Бен Аффлек хотів залишитися холостяком, "якщо тільки Ана не повернеться і не попросить другого шансу".
  • Причиною розставання могли стати розбіжності щодо місця проживання пари: Ана не хотіла жити в Лос-Анджелесі, а Бен не міг виїхати через дітей від шлюбу з Дженніфер Гарнер, які там живуть.