Танцівник та співак Амадор Лопес активно гастролював з концертами на підтримку військових. Народна артистка Ніна Матвієнко виступала разом з ним.

До слова У 40-ий день з дня смерті мами: Тоня Матвієнко розчулила архівними відео з Ніною Митрофанівною

Амадор Лопес висловився про Ніну Матвієнко

За словами Амадора, останні концерти давалися співачці тяжко. Але навіть тоді вона не опускала рук.

"Я відчував, що їй трошки тяжко. Я завжди їй казав, щоб потримати каву чи валізу. "Ти що! Я стара? Я сама можу!". Я думав, що вона стомилася, тому що дуже багато концертів", – зізнався хореограф.

Про останнє повідомлення від Ніни Матвієнко Амадор Лопес згадав зі сльозами на очах. Артистка його підтримала та показувала свій бойовий дух.

Вона надіслала мені голосове повідомлення, не хотіла, щоб її бачили. Вона була в госпіталі, до останнього усміхалася і казала: "Я тебе дуже люблю, йди вперед і все буде добре. Я тут трохи полежу, трохи стомилася, а далі будемо гастролювати для того, щоб допомагати нашим хлопцям",
– пригадав шоумен.

Як зірки згадують Ніну Матвієнко

  • Алла Кудлай показала архівне фото, якому вже 48 років. Цей кадр зробили на весіллі співачки, а серед гостей - артисти хору Верьовки. Серед них Ніна Матвієнко, а також її чоловік.
  • Павло Зібров пригадував, як співачка вилікувала його від хвороби. Вона приготувала йому трав'яний чай і начебто робила якийсь обряд.
  • Про особливі здібності Ніни Матвієнко говорила також Ольга Сумська. На її думку, у співачки були віщі сни. Акторка впевнена, що на сцені ніхто не замінить Ніну Митрофанівну.