Серед запрошених гостей на святі була й легендарна Ніна Матвієнко, яка пішла з життя 8 жовтня у віці 75 років. Лише днями рідні, близькі та сотні шанувальників провели артистку в останню путь.

Вас також може зацікавити "Це мають знати всі": Руслана емоційно звернулася до Тоні Матвієнко після смерті її мами

Алла Кудлай показала спільне фото з Ніною Матвієнко

Співачка поширила архівну фотографію, на якій зафіксовано момент з її весілля. Цей кадр було зроблено 48 років тому. На світлині постали артисти хору ім. Г. Верьовки. Зокрема, Ніна Матвієнко. Цікаво, що тоді їй було 28 років. Крім того, на фото є й чоловік виконавиці, художник Петро Гончар.

Передивляючись архів, знайшла фото свого весілля… Спогади, спогади, спогади… Ми були молодими й все життя було попереду. На фото дівчата з хору ім. Г. Верьовки та покійна Ніна Матвієнко зі своїм чоловіком Петром. Не віриться, сумно. Світла і вічна пам'ять Ніночці,
– зазначила артистка.

Ніна Матвієнко та хор імені Верьовки

  • Шлях Ніни Матвієнко в хорі імені Верьовки розпочався за порадою вчительки.
  • Після закінчення інтернату майбутня співачка почала працювати на заводі "Хіммаш". Якось Ніна Митрофанівна дізналася про набір дівчат у вокальний ансамбль і вона не вагаючись поїхала на проби. Втім, через автентичний стиль співу Ніні відмовили. А проте, пристрасть до музики в Матвієнко залишилася непохитною. Так, у 1966 році вона все-таки записалася в студію хору імені Верьовки та за два роки, в 1968 році, досягла дивовижного успіху – стала його солісткою.
  • Пізніше у 1976 році Алла Кудлай також долучилася до українського народного хору ім. Г. Верьовки. Що цікаво, вона потрапила туди після закінчення інституту поза конкурсом.
  • Під час церемонії прощання з легендарною Ніною Матвієнко музиканти хору виконали для народної артистки України християнську молитву "Святий Боже".