Олена зізналася, що вони з чоловіком ніколи не переживали кризи у стосунках, але у них теж бувають серйозні сварки. Днями зіркова сім'я воз’єдналася – Alyosha з дітьми повернулася до України.

Не пропустіть Дружина Тараса Тополі пояснила, чому вирішила повернутися в Україну: "Далі так бути не могло"

Чи думала Alyosha про розлучення

Олена Тополя не приховує – іноді може сказати чоловікові щось образливе, про що потім шкодує. Втім, пара завжди мириться і навіть не думає про розлучення.

Ми ніколи не хотіли розлучитися. У нас були питання, якісь ситуації, але розійтися ми ніколи не хотіли. І з його боку, і з мого – щоб не сталося, такої думки немає,
– відповіла співачка.

Alyosha зізналася, що іноді підколює Тараса Тополю, може сама собі щось додумати, накрутити.

"У мене є така риса, яка мені самій не подобається, але я працюю над цим. Я завжди йду першою на примирення, і я завжди перепрошую", – розповіла вона.

Найскладніший період в житті пари

Артистка відверто каже, найскладніший період їхнього шлюбу – коли Alyosha жила з дітьми в США, а Тарас був в Україні. Олена сердилася, що чоловік не поруч.

Проте подружжю вдалося пережити цей період, адже вони постійно були на зв'язку.

Мені трошки зривало дах. Я дуже сумувала за ним. Не знаю, як пояснити це почуття, коли ти розумієш, що є можливість бути разом, але цього чомусь не відбувається. І це мене просто злило, я могла щось видати, а його це теж бісило,
– пригадала дружина Тополі.

Дивіться інтерв'ю з Alyosha: відео

Що про стосунки говорив Тарас Тополя

Нещодавно співак висловився про стосунки на відстані. Він підтвердив, що це складно. На його думку, проблема не в зміні ставлення одне до одного, а в тому – що тебе немає поруч з коханою людиною.

Тарас також говорив, що для нього означає кохання до Олени.

Для мене кохання – це все, навіть просто поїхати поміняти масло чи резину в її машині. Такі речі, коли ти, як чоловік, береш на себе відповідальність. З боку це виглядає ніби рутина, але це фундаментальний прояв любові. У будь-якій ситуації вона знає, що я поруч,
– заявляв Тополя.