Хоч Alyona Alyona родом з Кіровоградщини, проте до початку захоплення репом вона працювала вихователькою в дитсадку "Теремок" у селищі Баришівка, що на Київщині. Але після зростання популярності вона покинула цю сферу діяльності, втім, не забуває про містян, з якими вона жила кілька років.

Читайте також Alyona Alyona віддала брендові речі людям, які ховались в метро: "Їм було потрібніше"

Каже, що кожного дня з містечка йдуть воювати на фронт чоловіки й потребують різну амуніцію.

Київська область вже вийшла з-під окупації, але все одно він (волонтерський штаб) продовжує свою роботу та допомагає різним регіонам України та напрямкам на фронті. Дуже багато військових зараз проходять через баришівський військкомат і потребують різної амуніції. І дівчата, що сидять у швейному цеху, щодня шиють плитоноски, броники, аптечки, не зупиняючись,
– розповіла Alyona Alyona і каже, що для неї це було б найкращим подарунком.


Alyona Alyona попросила допомоги для військових з Баришівки / Фото з інстаграму

Також вона наголосила, що прагне для України перемоги.

"Моє бажання єдине – щоб ми виграли цю війну та вигнали загарбників із нашої прекрасної землі", – наголосила реп-виконавиця.

Зараз Alyona Alyona перебуває у Європі. Артистка бере участь у благодійних концертах, а також проводить власні концерти. До цього дівчина займалась волонтерством в Україні. Прихильники зірки вітають її зі святом і бажають якнайшвидшої перемоги.

Які зірки мали дні народження у час війни

  • Днем раніше свято відзначила дружина Віктора Павліка – Катерина, їй виповнилось 28 років. Дійство у сімейному колі відбулось у Львові.
  • Нещодавно чоловік Катерини Кухар святкував 35-річчя. Олександру Стоянову дружина побажала "повернути життя і мир на нашу рідну землю".
  • Свій день народження святкував Олександр Положинський. Свій ювілей – 50 років – чоловік зустрів у лавах Збройних Сил України.
  • Арсен Мірзоян теж святкував день народження. Оскільки його сім'я – Тоня Матвієнко та діти – перебувають за кордоном, кохана побажала чоловіку якнайшвидше з ними зустрітись.