Артистка здивувала своїх прихильників такою заявою. Вона опублікувала у своєму інстаграмі фотографії з дитинства та підліткового віку. Там Альону можна побачити з її однолітками.

Цікаво чому Йде зі сцени на кілька місяців: Alyona Alyona оголосила про паузу в музичній кар'єрі

Alyona Alyona розповіла, коли її почали цькувати через вагу

Реп-виконавиця зізналась, що не зіштовхувалась з булінгом до шостого класу. За словами Альони, до цього часу вона мала багато друзів та навіть першу симпатію. Але потім дівчині довелося змінити навчальний заклад, оскільки сім'я переїхала в інше місто. Насмішки почалися, коли вона перейшла у місцеву гімназію. Дівчина була єдиною в класі з такою вагою.

За це старшокласники трохи мене стібали. Був такий хлопець Лев, який міг навіть ногою вдарити по ж*пі, бо в нас однакові портфелі. А після уроків приставав, бо я мала вже другий розмір грудей у тому віці,
– розказала співачка.

Зірка зазначила, що така комплекція передалась їй від татової родини. Хоча сам батько Альони та його сестра з часом витягнулися. Тому мама й тато знаменитості думали, що так буде і з нею. Однак, з донькою все сталося по-іншому.

На застіллях всі казали моїм батькам, що я багато їм. Мама дивилася на мене мовчки, але очі її говорили: "Ну, може не їж ти вже, а?". А тато питав, чи пролажу я ще в двері і чи налазить на мене ще одяг,
– пригадал артистка.

Альона в дитинстві
Такий вигляд мала Альона в шкільні роки / Фото з інстаграму співачки

За словами Альони, їй було це дуже образливо, й тому вона їла ще більше. Водночас на цю тему вона з батьками не спілкувалась. Але вирішила про це розповісти, аби пояснити, чому така виросла.

Альона на новорічному святі
Альона на новорічному святі / Фото з інстаграму співачки

Раніше Alyona Alyona ділилась проблемами зі здоров'ям

  • Нещодавно знаменитість розповідала, що хоче приділити увагу своєму здоров'ю. Тому вона почала відвідувати лікарів, здавати аналізи й слідкувати за харчуванням. Деякі проблеми зі здоров'ям пов'язані з постійними стресами та хірургічним втручанням. Відомо, що зараз артистка приймає жіночі гормони. Вона вирішила на певний час взяти паузу в кар'єрі, аби полікуватися.
  • Раніше співачка закликала людей любити та приймати себе такими, як вони є, попри те, що кажуть інші люди. Її основний меседж був: "Ваше тіло – ваше діло". На думку Альони, кожна людина сама вирішує, що їй робити зі своєї зовнішністю.
  • У лютому реп-виконавиці зробили операцію, але яку саме, не зазначила. Вона розповіла, що зараз багато людей займається самолікуванням, коли перебувають за кордоном. Альона порадила не робити так і звертатися за необхідністю до лікарів. Це допоможе уникнути небажаних наслідків.