Про це Alyona Alyona оголосила в соцмережах. Зірка зізналася, що втомлена та хоче відпочити кілька місяців.

Цікаво Беру паузу, – Jerry Heil на півроку зупинила навчання за кордоном: у чому причина

За словами реперки, концерти за кордоном виснажили її. Тому Alyona Alyona взяла паузу.

Хочу взяти творчу паузу. Не розкриватиму всіх подробиць, лише скажу, що постійний перетин кордону витягнув із мене всі сили – як моральні, так і фізичні, а ще добряче вдарив по здоров'ю,
– написала артистка.

Співачка не планує концерти на наступні кілька місяців. Alyona Alyona присвятить листопад на відновлення сил, а в грудні займеться творчістю.

"Що буде в січні – я ще не вирішила, але точно знаю, що на ці три місяці не зникну з публічного поля. Я буду розповідати, як я, що зі мною, що говорять мої аналізи. Але я не буду давати концерти", – заявила реперка.

Проте вона додала, що може зробити виняток для деяких виступів.

За останні півтора року я дуже мало приділяла часу тому, що турбує особисто мене. Особливо здоров'ю. І пережиті стреси почали вилазити боком – це я можу констатувати точно. Хочу себе "підлампічити",
– відповіла Alyona Alyona.

Чим Alyona Alyona займалася раніше: цікаві факти

  • До початку музичної кар'єри Альона Савраненко (справжнє ім'я реперки) працювала вихователькою в дитячому садку в Баришівці на Київщині. Її перший трек під псевдонімом Alyona Alyona "Рибки" вийшов у 2018 році.
  • Також відомо, що Alyona Alyona працювала ще з 14 років. Тоді вона влаштувалась у відомий косметичний бренд та продавала косметику. Але за це отримувала не кошти, а знижки, бо була неповнолітньою.
  • Мало кому відомо, але у віці 20 – 21 року реперка працювала колекторкою. На цій посаді Alyona Alyona була близько трьох місяців. Співачка "вимагала" й "вибивала" борги з українців.