Основний меседж, який артистка хотіла донести до читачів – "Ваше тіло-ваше діло". Тож ніхто не може вказувати, як правильно виглядати.

До теми "Відчепіться від жінок": реакція мережі на вибачення Остапчука і Позитива через сексизм у шоу

Alyona Alyona відреагувала на скандал

Вона поділилася, що потрібно приймати та любити себе і не зважати на людей, які вважають, що з кимсоь щось не так.

Обмежені люди завжди намагаються обмежити інших, але є люди без меж. Вони не оцінюють інших людей, живуть собі у мирі й гармонії з собою та іншими,
– зазначила співачка.

"Коли ти любиш себе і приймаєш себе, тоді тільки тобі вирішувати чи худнути, чи гладшати, чи голити ноги, чи не голити, чи збільшувати губи, чи робити ліпосакцію, чи робити будь-що зі своєю зовнішністю. Запам'ятайте раз і назавжди, ваше тіло — ваше діло", – додала виконавиця.

Реакція мережі

Під публікацією фанти підтримали та висловили своє захоплення співачкою. Окрім цього, українські знаменитості також написали багато приємних слів артистці.

  • Володимир Дантес: "Я обожнюю тебе"
  • Марина Круть: "Альон, гьорлз павер. Ну, вибиваємо нокаутом інста-ідеальність"
  • Даша Астаф'єва: "Ви з кавуном мейд май дей"
  • Оля Полякова: "Бляха, це круто"
  • FIЇNKA: "Як моя баба сказала: "Кому я не файна, люди, тому я си всрала"

Не лише Alyona Alyona

  • Українська бандуристка Марина Круть вперше розповіла історію про те, як в дитинстві вилила на себе окріп. Після цього вона 4 місяці лежала в лікарні. Дівчина наважилася на це після скандалу з Остапчуком, Буше та Позитивом. До того ж вона звернулася до підписників і запевнила, що ніхто не має права оцінювати зовнішність за якимись стандартами. Kruть порадила жінкам ігнорувати людей, які намагаються навіяти їм, що вони "якісь не такі".
  • Маша Єфросиніна також відреагувала на скандальні заяви шоуменів про жіночу депіляцію. Телеведуча наголосила, що кожна людина має право голитися там, де вона цього хоче. Також кожен може стригтися й одягатися, як йому подобається. Ба більше, Маша зауважила, що жінка не має "встигати" завагітніти до певного віку. Вона повинна робити цей вибір лише тоді, коли готова.