Українська реп-виконавиця Alyona Alyona зробила паузу у роботі та вирушила на відпочинок. Першими фото з місця вона поділилась в інстаграм-сторіз.

Читайте також Втрачаю себе в реальному часі, – Alyona Alyona покидає інстаграм

Alyona Alyona з бойфрендом у Фінляндії

Знаменитість обрала доволі незвичне місце для відпочинку, адже українські зірки здебільшого обирають теплі країни. Тоді як Alyona Alyona полетіла у Фінляндію.

Всім привіт. Сьогодні я була цілу божу ніч у дорозі, одразу після "Танців з зірками" в аеропорт поїхала і нарешті приїхала у відпустку у маленьке містечко у Фінляндії під Гельсінками. Буду жити тут декілька днів і відпочивати,
– поділилась реперка.


Alyona Alyona про відпустку / Фото з інстаграм-сторіз

Бойфренд зірки Денис також в інстаграмі поділився сторіз з місця відпочинку. Він показав мальовничий краєвид, що видно з вікна будиночку, де зупинилась пара. Оскільки виконавиця демонструвала такий самий краєвид, очевидно, що закохані проводять час разом.

Ну що, розбійники, ура! Я вже приїхав до Фінляндії. Дивіться, який тут вид, річка. Тільки холодно трошки, так би зараз пішов і покупався, а так пішов і ляжу спати,
– розповів Yoxden.


Де відпочиває Alyona Alyona з коханим / Фото з інстаграм-сторіз Yoxden

Де відпочивають восени українські зірки

  • Катя Осадча та Юрій Горбунов разом з 2-місячним сином Данилом проводять час у Туреччині. Там подружжя влаштувало зворушливу фотосесію.
  • Оля Цибульська з сином Нестором вирушила на море. Для відпустки знаменитість також обрала Туреччину.
  • Тіна Кароль днями полетіла до Лондона, щоб побачитися з 12-річним сином Веніаміном. Зіркова матуся з хлопцем гуляє містом та ділиться рідкісними фото.