Популярна українська співачка Тіна Кароль рідко бачиться з 12-річним сином Веніаміном. Але днями вона полетіла до Великої Британії, де вчиться хлопець.

До слова Я зовсім лузер, – Тіна Кароль розповіла про навчання в льотній школі

Нові фото Тіни Кароль з сином

В інстаграм-сторіз Тіна Кароль опублікувала світлини з сином. На фото помітно, що Веніамін помітно підріс та навіть вищий за свою зіркову матусю.

Знаменитість гуляла з сином Лондоном без макіяжу та в повсякденному вбранні. Вона зробила знімок на тлі Тауерського моста. Також фотографувалась з Веніаміном в автівці.


Тіна Кароль з сином / Фото з інстаграм-сторіз


Тіна Кароль з сином / Фото з інстаграм-сторіз


Тіна Кароль з сином / Фото з інстаграм-сторіз

Що відомо про навчання сина Тіни Кароль

  • 12-річний Веніамін навчається у Великій Британії, у престижному британському навчальному закладі, що у графстві Дербішир, Repton Preparatory School. Рік навчання сина Тіні Кароль обходиться майже в мільйон гривень.
  • Веніамін не живе в гуртожитку закладу, а в українській родині. Про це подбала артистка, адже хотіла, щоб син перебував в українському середовищі.
  • Син Тіни Кароль вже обрав напрям, який би хотів вивчати – це музика. Хлопець грає на фортепіано і барабанах, а окрім цього займається фехтуванням і регбі.
  • Раніше хлопець розповідав, що навчання дається йому неважко, він швидко знайшов друзів та зміг адаптуватись у чужій країні.