27-річна Аліна Гросу вкрай рідко публікує фото з батьками, а на тлі чуток про розрив з російським актором Романом Полянським присвятила їм цілий допис. Від початку повномасштабної війни артистка живе з сім'єю в рідних Чернівцях, і, схоже, саме мама й тато-ексдепутат витягують її з емоційної прірви після операції та втечі бойфренда до Росії.

До теми "Боляче, коли зраджує": Аліна Гросу натякнула на розрив з Полянським, який дременув у Москву

Аліна Гросу показала батьків в Україні

Співачка обійняла маму Ганну й батька Михайла для фото та присвятила їм віршовані рядки. Так зірка показала, що її рідні, на відміну від коханого, в Україні.

Коли батьки з тобою в такий час – безцінно. Ця мить обійм вмить зцілює серця. В найщасливішу цю намріяну хвилину не марно я живу своє життя,
– написала Аліна Гросу.

Аліна Гросу з батьками / Фото з інстаграму співачки

  • Нагадаємо, у жовтні нареченого Аліни Гросу помітили в Москві. З донькою Марфою він прийшов на прем'єру фільму "Петрополіс", режисером якого є фанат війни Валерій Фокін. Він "повністю підтримує рішення керівництва РФ розпочати спецоперацію в Україні".
  • Раніше за Романа Полянського заступався Павло Зібров. Він приїжджав до батьків Гросу в Чернівці й казав, що росіянину "складно знаходитися на Буковині, але він патріот України". "Дай Боже нам таких москалів побільше б, як чоловік Алінки. Він морди б'є тим, хто хоч криве слово скаже проти України", – вигороджував його співак.