Аліна Гросу зазначила, що вона ніколи не була скандалісткою та намагається зберегти дружні стосунки з колишніми. Про це співачка відповіла в інстаграм-сторіс.

Цікаво Навчається на акторку: де зараз Аліна Гросу, яка працювала з Лепсом і зустрічалась з росіянином

Чи спілкується Гросу з ексчоловіком

Шанувальники поцікавилися в артистки, чи спілкується вона з Олександром Комковим після розлучення. Знаменитість відверто зізналася, що не підтримує з ексчоловіком жодних зв'язків.


Аліна Гросу з Комковим / Фото з інстаграму співачки

Також Аліна Гросу зазначила, що ні з ким не розривала стосунки з конфліктами, тож з колишніми партнерами в неї приятельські відносини.

Якщо ви про колишнього чоловіка, то ні, ніколи. І не бачу взагалі сенсу… А з хлопцями колишніми в мене не було ніколи якихось конфліктних ситуацій. Розходились, бо бачили, що в нас різні шляхи. Я не скандалістка. Спокійні дружні взаємовідносини залишилися,
– пояснила співачка.


Аліна Гросу відповіла про спілкування з колишніми / Скриншот з її інстаграм-сторіс

Чи має Гросу стосунки

Чи не вперше Аліна зізналася, що наразі перебуває в стосунках, хоч і приховує свого обранця.

Стосунки є. Хлопця немає, бо тепер цікавлять чоловіки,
– наголосила артистка.


Аліна Гросу зізналася, чи має стосунки / Скриншот з її інстаграм-сторіс

Днями Гросу поділилася кадрами з коханим. На відео загадковий чоловік ніжно тримав Аліну за руку в кафе, а вона дивилася на нього закоханим поглядом. Крім того, на безіменному пальці співачки світилася каблучка.

Попередні стосунки Аліни Гросу: коротко

  • Співачка вперше вийшла заміж влітку 2019 року. Тоді її обранцем став російський бізнесмен Олександр Комков. Проте вже за півроку подружжя розлучилося. Виявилося, що росіянин знайшов іншу жінку.
  • У 2021 році Гросу завела новий роман. Співачка вийшла на публіку з новим бойфрендом – російським актором Романом Полянським. Після війни він залишався в Україні, але вже в листопаді втік до Москви. Згодом стало відомо, що Полянський і Гросу – розійшлися.
  • Після цього дівчина переїхала до США. Там вона вступила у Голлівудську школу акторської майстерності. Схоже, що саме в США Аліна зустріла нове кохання, хоча дівчина поки не розсекречує персону свого обранця.