Аліна Гросу

Постійно був поруч, – Аліна Гросу висловилася про роман з Віталієм Козловським
7 квіт
13:03
Українська співачка Аліна Гросу, яка декілька років жве та працює в Росії, висловилася про нібито роман з Віталієм Козловським, який їй приписували ще в підлітковому віці. Артистка зазначила, що тоді її часто бачили разом із Віталієм, але романтичних стосунків між ними не було.
Аліна Гросу розлучилася з російським бізнесменом через пів року після весілля
21 вер
15:12
Українська співачка Аліна Гросу, яка вже протягом декількох років живе та працює в Росії, розлучилася із чоловіком Олександром Комковим через пів року після гучного весілля. Розрив відбувся ще в грудні минулого року, проте лише зараз виконавиця наважилася розповісти всю правду.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.