У програмі ЖВЛ артист підтвердив, що він вже не самотній. Нарешті після розлучення з дружиною, продюсеркою Іванною Дядюрою, Ахтем знову закохався та закрутив новий роман.

Цікаво Ахтем Сеітаблаєв став дідусем: його донька народила первістка

Однак режисер не поспішає ділитися життям та тримає його у таємниці. Ахтем Сеітаблаєв лише лаконічно прокоментував нові стосунки: "Я радію цьому".

Подейкують, що у пари серйозні стосунки. Ходять чутки, що Сеітаблаєв вже живе разом з обраницею, проте актор відмовився це коментувати. "А не буду відповідати на запитання", – з усмішкою відповів він.

Дивіться інтерв'ю з Ахтемом Сеітаблаєвим: відео ЖВЛ

Що відомо про розлучення Ахтема Сеітаблаєва:

  • Іванна Дядюра – друга дружина режисера. Вона є продюсеркою фільмів чоловіка, а також президентка Міжнародного київського кінофестивалю "Молодість".
  • Ахтем Сеітаблаєв та Іванна Дядюра розвивали романтичні стосунки приблизно 10 років. У 2013 році вони одружилися. Церемонія проходила у Судаку, в колі рідних та близьких.
  • У подружжі народилась донька Сафіє. Ахтем також має старшу доньку Назли, яка нещодавно вийшла заміж, та сина Селіма від попередніх стосунків. Іванна теж має від минулого шлюбу сина Анатолія.
  • Вперше про розрив стосунків продюсерки та режисера стало відомо 22 жовтня. Для пари це було непростим кроком.
  • "Це доволі емоційний момент в житті кожної людини. Непростий момент. Особливо, коли до цього мають відношення діти. Ніколи не можеш бути готовим, що закінчуються почуття…", – повідомив тоді Ахтем Сеітаблаєв.