Там команда співачки знайшла її без свідомості просто на підлозі. Як виявилось, це трапилось через радикуліт на який виконавиця страждає вже тривалий час.

До теми Адель виходить заміж за бойфренда: весілля планують влітку, – ЗМІ

Адель зомліла під час концерту у Лас-Вегасі

На щастя, помічники знаменитості були поруч. Вони негайно надали їй першу допомогу відтак виконавиця змогла продовжити свій виступ.

Відомо, що здебільшого хвороба прогресує через стрес або неправильну поставу співачки. Для того, щоб полегшити біль, артистка часто опирається всією вагою на одну ногу, а потім на іншу. Окрім цього, вона почала активно займатися спортом, проте це не дуже ефективно в боротьбі з хворобою.

Хвороби світових знаменитостей

  • Британського співака Елтона Джона терміново госпіталізували до лікарні. ЗМІ повідомляють, що з 76-річним виконавцем стався нещасний випадок у Ніцці. За даними журналістів, артист впав та отримав травми. Його одразу доправили до лікарні в Монако. Сам Елтон поки не виходив на зв'язок у соцмережі та не коментував своє падіння.
  • Арнольду Шварценеггеру поставили діагноз дислексія. Це хвороба, що характеризується проблемами з читанням за відсутності порушень слуху і зору. Хвороба заважає актору добре читати, попри нормальний інтелект. У школі його часто били лінійкою через це.
  • Модель Белла Хадід страждає на хворобу Лайма. Нещодавно вона закінчила курс лікування, тривалістю понад 100 днів.