Герцог Единбурзький, принц Філіп, може стати першим чоловіком в королівській сім'ї, який дожив до поважного віку – 100 років. Утім, чоловік королеви Єлизавети ІІ не хоче святкувати цю подію. Про це повідомило видання The Telegraph.

Цікаво Без синів і внуків: Єлизавета ІІ показала тільки фото принца Філіпа в різдвяній промові

Чому принц Філіп не хоче святкувати 100-річчя

Джерело, близьке до королівської родини, розповіло, що принц Філіп не виявляє жодного бажання долучитися до свята, яке йому готують співробітники палацу та вся родина. Окрім того, він зазначав, що навіть не хотів дожити до 100 років.

Втім, видання додає, що засуджувати герцога за таку думку не варто. Адже він вже відступив від своїх обов'язків та перебуває на пенсії. До того ж, принц Філіп дуже не любить метушні.

Я не можу уявити нічого гіршого. Я і так вже почав розвалюватися,
– сказав принц Філіп.

Варто зазначити, що до 100 років дожила королева-мати Єлизавета Боуз-Лайон. На її честь влаштували справжнє свято з урочистостями. На ньому були присутні члени королівської родини та британська громадськість.

Натомість принцу Філіпу через пандемію коронавірусу навряд чи будуть готувати саме таке святкування. Відомо, що в Букінгемському палаці може відбутися спеціальна фотовиставка, присвячена життю герцога Единбурзького.

Додамо, що принц Філіп пішов з служби королівській сім'ї 2017 року. В цьому його цілковито підтримала дружина – королева Єлизавета ІІ. З цього часу він відвідав тільки декілька подій: весілля принца Гаррі та Меган Маркл та весілля принцеси Беатріс і Едоардо Мапелло Моцці в липні 2020 року, що проходило з соціальною дистанцією.