Цьогоріч королева Єлизавета ІІ записала своє традиційне новорічне звернення до британців та привітання з Різдвом. Зазвичай на її столі стоять фотографії в рамках членів королівської сім'ї. Але цього разу це була світлина тільки чоловіка, принца Філіпа. Про це повідомляє The Mirror.

Актуально У фіолетовій сукні: традиційне привітання королеви Єлизавети ІІ з Різдвом – відео

Минулого року на столі королеви стояло кілька фотографій: з її батьком, королем Георгом VI, принцом Філіпом, принцом Чарльзом та Камілою, а також принцом Вільямом з Кейт Міддлтон та їхніми дітьми. Тоді всіх здивувала відсутність принца Гаррі та Меган Маркл, але в той час подружжя повідомило, що відречеться від обов'язків королівської сім'ї.


Єлизавета ІІ в минулорічному привітанні / Getty Images

Натомість цього року всіх ще більше здивував вибір королеви Єлизавети ІІ. На її столі була тільки світлина (якої ще не було в мережі) її чоловіка – 99-річного принца Філіпа. Видання повідомляє, що це має свою причину.

У час пандемії коронавірусу та самоізоляції принц Філіп та королева Єлизавета були в захваті від того, що можуть тепер стільки часу проводити разом, чого раніше їм не вдавалось через щільний робочий графік. Тому королівське подружжя були разом так часто, як ніколи раніше, а принц дав королеві "друге дихання" і сили продовжувати свою діяльність після брекзиту.

Кожен, хто бачив її нещодавно, каже, що королева, здається, отримала нове дихання, бо їй подобалася можливість проводити час знову з Філіпом. Очевидно, що вона сильно переживала за націю під час пандемії, але оточуючі побачили, наскільки дивовижно їм бути разом,
– писали The Sun.

Також пара набагато більше зблизилась, вони мали можливість розслабитись після довгих поїздок, які спричиняли їхню розлуку.