Наприкінці серпня Роман Сасанчин з тоді ще вагітною коханою Іванною переїхав зі столиці у Чортків, а звідти – у Тернопіль. Як з'ясувалося, з Києвом він вирішив попрощатися надовго. 19-річний юнак навіть продає виграну на "Голосі" квартиру на Петропавлівській Борщагівці.

Читайте також "Дихати нема чим": маленька донька Романа Сасанчина потрапила до лікарні з жахливими умовами

Чому Роман Сасанчин продає квартиру в Києві

Після народження доньки Елізабет молоде подружжя осіло в Тернополі. Вони довго думали, що робити з квартирою в Києві, яка дісталась їм у подарунок, і дійшли до висновку, що не потягнуть ремонт у ній. Тож Роман Сасанчин вирішив попрощатися з київською пропискою і продати нерухомість.

Багато роздумував про квартиру, яку два роки тому виграв на "Голосі країни". Ви багато чули в моїх інтерв'ю, що я хочу туди переїхати! Але добре роздумавши, я все ж вирішив її продати,
– поділився переможець "Голосу".

Однак 19-річний татусь зізнався, що гроші він не розтринькає, а вкладе у свою велику мрію та нову квартиру в столиці, щоправда, не двокімнатну, а меншу.

"Все добре, ми все одно плануємо купити квартиру у Києві, просто меншу", – заспокоїв Роман стурбованих фанів.

Реакція мережі

Не дивно, що юного Романа Сасанчина тут же захейтили за рішення продати квартиру. Одні пишуть, що два роки тому хлопець спіймав удачу за хвіст, а зараз робить велику помилку, інші впевнені, що він не знайде дешевше житло:

  • "Не кожному випадає такий шанс з квартирою, жити у власному житлі, ще й у Києві";
  • "Навіщо меншу, у вас же дитина. Та дуже велика для трьох? Молоді, зелені, не розуміють, що роблять";
  • "Продати – це простіше всього. Романе, це велика помилка буде";
  • "Роману треба все вирішувати з батьками, він ще замалий. Ця квартира – велика заслуга батьків, які вклали здоров'я і кошти, щоб Роман став переможцем";
  • "Ціни на житло постійно зростають, ви ризикуєте залишитися без квартири".