Вчора, 1 вересня, діти українських зірок розпочали навчальний рік. Фото своїх дітей у День знань також показав лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя.

Читайте також За кордоном чи в Україні: де навчатимуться діти Полякової, Тополі й інших зірок

Тарас Тополя розповів про 1 вересня дітей у США

Музикант розповів, що його сини пішли до садочка та до школи в американському містечку. Там є традиція – поліцейські дарують подарунки дітям, які цього потребують.

В американському містечку, де наші з Оленою діти пішли до школи і в садочок є традиція. Поліцейські роблять подарунки дітям до початку навчального року. Вони обирають на власний розсуд тих, кому вони найбільш потрібні,
– поділився Тарас Тополя.

Так подарунки отримали Марко та Роман – це шкільне приладдя.

"Цього року Марко і Роман отримали шкільні портфелі з приладдям, подарунки були вручені поліцейськими особисто. Так працює добро! На одному континенті ти допомагаєш діткам, на іншому – допомагають твоїм. Дякую Non profit union of Police Department Officers Butler, NJ за неочікувану, але приємну підтримку", – додав артист.

1 вересня в українських зірок

  • Благодійний фонд Тіни Кароль зібрав "шкільний рюкзак" для дітей бійців полку "Азов", які 1 вересня пішли в перший клас. У портфелях і приладдя, і канцтовари й інші потрібні речі.
  • Коля Сєрга записав мотиваційне відео для школярів. Він закликав малюків вчитися та цим працювати для перемоги України.
  • Катя Осадча звернулася до батьків з різних куточків світу. Зірка розповіла, як українських дітей готують до школи у воєнний час.