До "шкільного рюкзака" від Тіни Кароль увійшло все необхідне для навчання на цілий рік. Це аж 94 одиниці шкільного приладдя для кожного першачка. Так артистка і полегшила бюджет сімей, і надихнула дітей краще вчитися.

До теми В ефектному костюмі: Тіна Кароль прогулялась Києвом та зробила перші фото в столиці за час війни

Тіна Кароль зібрала до школи дітей азовців

Коли я спілкувалася з жінками та матерями бійців полку "Азов", зрозуміла, що важливим питанням напередодні навчального року є нагально зібрати дітей до школи. Зараз далеко не кожній родині під силу виділити з сімейного бюджету необхідну суму, щоб першокласники вирушили до школи з усім необхідним для навчання,
– розповіла Тіна Кароль.

Представниця Асоціації родин захисників "Азовсталі" Ганна Науменко зізналася, що люди співачки зв'язалися з нею особисто й попросили зібрати запити всіх дітей-першачків азовців.

"Ми дуже вдячні Тіні Кароль та її команді за таку ініціативу. Коли мені подзвонили з команди Тіни й сказали, що вона хоче допомогти діткам азовців, всередині щось затисло, стало тепло на душі", – пригадала наречена військовополоненого захисника України.

Тіна Кароль зібрала до школи дітей бійців полку "Азов" / Фото з фейсбуку співачки

Тіна Кароль зібрала до школи дітей бійців полку "Азов" / Фото з твіттера Асоціації родин захисників "Азовсталі"

Цікаво, що кожному з першачків команда Тіни Кароль адресувала записку з милим текстом.

"Привіт, друже! Ти на початку такого цікавого і захоплюючого шкільного шляху. Знаю, часами буде нелегко, але ніколи не здавайся і впевнено крокуй вперед. Вірю в тебе! Завжди поряд з тобою. Твій друг, Тіна Кароль", – йдеться в записці.

Тіна Кароль зібрала до школи дітей бійців полку "Азов" / Фото з фейсбуку співачки