Цього року День знань зовсім не такий, до якого ми звикли. Батьки з тривогою відпускають дітей до школи, адже не знають, де проводитимуть уроки: за партами чи в бомбосховищі. Коля Серга, який разом з іншими чоловіками став на захист держави, записав щемливе звернення до всіх, хто сьогодні повертається до навчання.

До теми Ми переможемо тільки разом: український бомонд вітає школярів з Днем знань

Коля Серга звернувся до школярів

Артист зазначив, що вже понад 6 місяців українці працюють для перемоги. Бо ми – велика родина: "Де б ти зараз не був, вчися. Якщо у вільній частині України – поглиблено вивчай українську культуру, мову, традиції. У тебе зараз є така можливість, така розкіш. Ніщо так не збагачує людину, як зв'язок з корінням. Якщо ти на тимчасово окупованій українській землі – будь партизаном знань. Вивчай все, що дають, але пам'ятай, що ти – українець. І нехай це знання буде твоїм оберегом від спроби тебе обманути й підкорити. Якщо ти навчаєшся за кордоном, думай про те, які знання ти зможеш привезти потім додому, в Україну. Комунікуй, спілкуйся, навчайся, вивчай іноземні мови. Збагачуй свій досвід різноманітністю. Бери більше, ніж тобі дають".

Юний воїне, хай сьогодні ти йдеш до школи з гордістю за те, якої країни ти є майбутнім! Хай тебе надихає можливість вчитися та облагороджувати себе знанням. Бо розумному воля – до щастя стежка, а дурному – отрута тяжка. Ти сильно подорослішав за цей рік. Я пишаюся тобою. Удачі і наснаги, друже! За шкільною партою, в Zoom, Team або Google Class! Слава Україні! Юний герою! Ми переможемо тільки разом,
– сказав артист.

Звернення Колі Серги до школярів: дивіться відео онлайн

У коментарях прихильники дякують Колі за таке привітання та зазначають, що він розчулив.

  • "Я плачу. Колю, ви такий молодець".
  • "Супер, дуже гарне звернення! Зараз покажу своєму синочку! Слава Україні! Слава нашим захисникам!"
  • "До мурах по тілу і сліз на очах! Кожне слово прямісінько в серце!"
  • "Дуже гарно сказано. Дякуємо".
  • "Як це гарно сказано! Ви сильний мотиватор для молоді й не тільки. Дякую!"