Зіркова мама Катя Осадча не відправляє синів до школи цього 1 вересня, адже старший Ілля – студент американського вишу й воює на IT фронті, а 5-річний Іван і 1-річний Данило – занадто малі для свята першого дзвоника. Однак їй болить за всіх українських дітей, які змушені здобувати знання під гуркіт російських ракет.

До теми Ми переможемо тільки разом: український бомонд вітає школярів з Днем знань

Чому Катя Осадча звернулася до батьків з усього світу

Телеведуча попросила батьків з країн, де немає війни, уявити жах усіх українських матерів, які збирають дітям у школу їжу на три дні, теплий одяг, ліхтарик, ліки, адже не знають, де відбуватимуться їхні уроки – у класі чи в бомбосховищі під свист ракет.

Ви просто уявіть на секунду, що ви збираєте свою дитину до школи і кладете не сендвіч на обід, а їжі на три дні, адже бомбосховище, де може привалити дітей, можуть розбирати саме стільки часу, а ще ліхтарик, ліки, змінний одяг, павербанк і скрізь вкласти записки з контактами батьків. Ні, це не збір в табір на тиждень, це збір у звичайну українську школу в вересні 2022 року,
– з надривом написала зіркова мама.

"Просто на мить уявіть жах кожної української мами. Не забувайте про нас, не забувайте про війну", – попросила Катя Осадча на завершення.

До слова, напередодні 1 вересня гурт ТНМК випустив пісню-інструкцію для українських школярів, яка заспокоїть і розкаже, як поводитися під час повітряної тривоги. Авторкою тексту є дитяча психологиня Світлана Ройз.