Напередодні свято відзначав не лише Тарас Тополя, а й гурт "Антитіла" – 14 років з моменту створення. У 2013 році він та його кохана узаконили стосунки, після чого народили трьох чудових дітей – синів Марка та Романа, а також доньку Марію.

До слова "На передовій під шкварчання рацій": як Тарас Тополя зустрів 35 день народження

Артистка Alyosha зізналась, що її одразу підкорила мудрість та свідома позиція кохана.

Зустріла тебе таким. Мудрим, з великим серцем, з чітким усвідомленням всього, що існує… Це те, чому ти навчаєш усіх, хто є поруч з тобою, хто любить тебе, хто тебе відчуває! Ти не змінився, тільки зачіскою. Ти неймовірний! Моє кохання,
– ніжно написала дружина.


Тарас Тополя на початку стосунків з Alyosha / Фото з інстаграму дружини

Вона також мило назвала його "Тополькою", а ще додала, що дуже чекає з дітьми його теплих обіймів. У коментарях Тарас Тополя відреагував на допис та лаконічно написав: "Кохаю". Зазначимо, що подружжя не бачило один одного з 24 лютого – з моменту повномасштабного вторгнення Росії. Зараз Alyosha з дітьми проживають у США, у батьків Тараса.

Цікаво Сів навколішки й плачу, – Женя Галич згадав, як прощався з сім'єю на кордоні

Карпа про Тополю

Вітальні слова своєму куму також залишила Наталка Карпа. Вона підтвердила слова Alyosha та зазначила, що дуже ним пишається і вважає Тарас одним з наймудріших чоловіків, яких вона знає.

У кожної людини є своя глибина, а у Тараса вона неосяжна! Мені пощастило в певний момент з ним познайомитись, і відчути міць та мудрість цього хлопця! Я щиро скажу, – я дуже ним пишаюсь! До того ж у різних площинах життя він проявляє себе надзвичайно гідно та достойно! Він приклад для багатьох з нас!
– писала Наталка.


Наталка Карпа і Тарас Тополя / Фото з фейсбуку співачки