Хлопці з гурту Citi Zēni розповіли, що вперше зустрілись з гурту Kalush Orchestra на вечірці перед Євробаченням. Вони зрозуміли, що українські музиканти не достатньо добре говорять англійською, а вони – не знають української. Тому знайшли особливий підхід.

Інтерв'ю читайте тут Не можемо змиритися з війною, – представники Латвії про Євробачення, Kalush Orchestra та Україну

Гаразд, тож, як нам підійти до них? Все, що ми знаємо українською це "Будьмо". Тому ми підійшли до них, сказали єдине слово, яке знаємо, випили, а потім запитали, чи можна говорити російською, тому що ми справді хотіли з ними поговорити без посередників, тобто без перекладачів,
– розповіли у Citi Zēni.

Музиканти також додали, що Kalush Orchestra – чудові хлопці:

"Вони наче крутіша версія нас, що дуже приємно. І нам було так весело просто поговорити з ними і зрозуміти, які їхні погляди на Євробачення на те, що відбувається. І що ми можемо сказати – ви обрали дійсно хорошого представника".

  • Варто додати, що латиші нещодавно по-особливому підтримали Україну, зробивши кавер на пісню Stefania, з якою на конкурсі виступатимуть Kalush Orchestra. Свій переспів Citi Zēni випустили у День відновлення незалежності Латвійської Республіки.

Citi Zēni – Stefania: дивитись відео онлайн

  • Додамо, що представники Латвії на Євробаченні виступатимуть у першому півфіналі 10 травня під номером 2. Українці складуть їм компанію у тому ж півфіналі під номером 6. Латиші виступатимуть з піснею "Eat Your Salad".