Відома українська співачка Злата Огнєвіч у новому інтерв'ю розповіла про те, як розвивався її сольний ріст. Кілька разів артистка сумнівалась, чи варто продовжувати кар'єру.

Дивіться також Леся Нікітюк розсмішила кумедним фото з маскою на обличчі

Злата Огнєвіч про помилку лікарів

Знаменитість поділилась історією, коли мала вступати в музичний інститут. Вона втратила голос і за словами лікарів, мала відкинути усі свої мрії.

Я готувалася до вступу в музичний інститут ім. Глієра в Києві й так захопилася тренуваннями, що втратила голос. Поїхала до Сімферополя до фоніатра, вона подивилася на мої зв'язки й сказала: "Забудь взагалі, що ти колись співала",
– приголомшила артистка.

Злата Огнєвіч зізналась, що її мама тоді наголосила на тому, щоб донька однаково вступала в інститут, чим здивувала зірку: "Все буде так, як ти хотіла", – сказала тоді мати Огнєвіч.

Згодом виявилося, що насправді дівчина не мала так різко відкидати думки про кар'єру. Однак часто у співачки з'являлась невпевненість у собі через різкі слова залицяльників.

Я зустрічалася з хлопцем, а коли ми розлучалися, він наговорив мені купу образливих слів про те, яка я негарна, що у мене немає таланту, у мене жахлива фігура. Сказав, що після нього зі мною взагалі ніхто не буде зустрічатися,
– зізналась співачка.

Злата поділилась, що тоді їй було 22 роки, вона закомплексувала та закрилася в собі. Однак потім звернулась до психотерапевта, щоб пізнати себе глибше.

Злата Огнєвіч про виховання батьків

Артистка розповіла, що вона росла у суворій родині. Батько знаменитості був військовим, однак мама завжди надавала підтримку й була опорою.

"Тато мій з роками став більш демократичним. Зараз він мені каже: "Ти у мене найкраща, найкрасивіша". А в шкільні роки, так, правда, мені цього не вистачало, але мама це доповнювала. Вона завжди говорила, що я її красуня, що вона мене дуже сильно любить, що у мене все вийде. Навіть коли були складні ситуації", – поділилася Злата Огнєвіч.

Що Злата Огнєвіч розповідала про батьків

  • Після перемоги в загадковому шоу "Маска" зірка розповіла, що їй дуже важко було приховувати свою особистість. Однак після розкриття її мама поділилась, що вгадала доньку після одного з ефірів.
  • Співачка також зізнавалась, що мала старшого брата, якого ніколи не знала. Хлопчик потонув на очах у мами. Злата додала, що її матері було надзвичайно важко, але вона змогла жити далі.
  • Минулого року Огнєвіч забрала батьків з Криму, де вони жили після анексії. Тепер рідні артистки проживають під Києвом.