Про це артистка повідомила у своєму інстаграмі кілька днів тому. Вона опублікувала власні фото у червоній сукні, знітивши голову, та сповістила невтішну звістку.

Читайте також Ще до війни: лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин розійшовся з дружиною

Дорогі друзі! У такі важкі для нашої країни часи маю повідомити вам, що ми з Володимиром розлучилися. Ми спілкуємося, підтримуємо один одного та попри все більше не разом!
– написала зірка.


Наталія Валевська розлучається / Фото з інстаграму співачки

Причину розлучення Валевська не назвала. У коментарях її підтримали вільні прихильники, а також колега Катерина Бужинська, як написала: "Шкода… Але ти красива, талановита і сильна! Все буде добре!".

Відомо, що Володимир вступив у військо в час російсько-української війни. Зірка неодноразово публікувала його фото та відео, а також показувала, як сама святкувала Великдень.

"Цьогоріч Великдень я зустрічаю без чоловіка, бо тепер я дружина воїна і він, як і сотні тисяч чоловіків, оберігає Україну від ворогів. Ми зустрічаємо Великдень під час неймовірних випробувань жорстокою війною, яку віроломно почала проти нашої держави Росія. Тож нехай у ці дні Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, наші рідні міста, життя кожного українця", – писала Валевська.

Що відомо про шлюб Наталії Валевської

  • Володимир Пригладь не лише чоловік Наталії, а і її продюсер. Вони разом проводили час, гастролювали та працювали.
  • Познайомилась з ним під час виступу в одному з ресторанів, де він був гостем. Продюсер одразу запримітив Наталію, а от його вона не запам'ятала. За словами Валевської, Володимир тричі пропонував їй руку і серце, аж поки вона не погодилася.


Наталія Валевська та Володимир / Фото з інстаграму співачки

  • За час шлюбу Наталія і Володимир так і не стали батьками. У 2003 році співачці довелось зробити аборт через патологію дитини, після чого вона дуже шкодувала.
  • Проте вона завжди мріяла про первістка й зробила не одну операцію, аби стати мамою.