У новому інтерв'ю 39-річна Світлана Лобода пригадала, як чотири роки тому зібрала фанів в Одесі, у нічному клубі Ibiza Beach Club, однак вийти на сцену так і не змогла. У цьому вона звинуватила активістів, які мали намір зірвати її виступ.

Цікаво Я його щиро люблю, – Світлана Лобода про стосунки з колишнім чоловіком

Однак від "проплаченого угрупування людей" перепадало не самій артистці, а глядачам – у них летіли димові шашки, їх не пускали до клубу, на них кидалися з кулаками.

Ми дуже злякалися. Розуміли, що на наші концерти приходить багато дітей, і, щоб уникнути травмонебезпечних ситуацій, ми з організаторами за лічені секунди вирішили скасувати шоу,
– поділилась співачка.

Вона переконана, що того вечора повітря їй перекрила "дуже впливова людина в Одесі". Світлана Лобода не стала розсекречувати її ім'я, однак додала, що напередодні між ними спалахнув конфлікт.

"Ситуація прояснилася буквально кілька років тому. Після того випадку ми з командою вирішили призупинити сольні концерти в Україні", – поділилась артистка.


Світлана Лобода / Фото з інстаграму співачки

До слова У неї все через протести, – Світлана Лобода про те, чому продюсер Крапівіна пішла від неї

Лобода нібито так злякалася за свою публіку, що вирішила не ризикувати нею. Відтоді вона гастролювала переважно Росією, завойовуючи музичний ринок у країні-агресорі. В Україну зірка приїжджала лише на корпоративи, зокрема на весілля сина Оксани Марченко.

Однак у серпні цього року Світлана Лобода символічно повернулась на Батьківщину – дала концерт в Одесі, де 2017 року завершила свої гастролі Україною. Зі сльозами на очах вона пояснила, що перервала мовчання, бо любить свою країну.

Бо я люблю цю країну. Тому що я переживаю за неї, тому що так нечесно,
– заявила Лобода й розплакалась.