Світлана Лобода не виступала та не давала інтерв'ю в Україні протягом чотирьох років. За цей час до неї виникло багато запитань. Зокрема, про особисте життя.

Читайте також Зі сльозами на очах: Світлана Лобода пояснила, чому не давала концерти в Україні

Світлана Лобода про ексчоловіка

"Ні, це повна маячня. Андрій в якийсь момент захопився буддизмом, філософією та медитацією. Став багато часу приділяти цьому", – розповіла Лобода. Вона зрозуміла, що Андрій змінився, вони стають зовсім різними, з різними світоглядами й відстань між коханими лише зростає.

Він залишається дуже доброю, класною, хорошою людиною. Я його дуже люблю, щиро люблю. Просто ці стосунки максимально трансформувалися, в таку чисту любов, як до тата моєї дитини,
– сказала Лобода.

Зараз 39-річна Світлана щаслива в нових стосунках, однак свого обранця не розсекречує. Єдине, що розповіла, що він старший і артистка відчуває себе поруч із коханим слабою, ніжною жінкою: "Так, поруч із ним я відчуваю себе дівчинкою. Він старший, дуже мудрий, кмітливий і може огорнути мене турботою".

На безіменному пальці у виконавиці була каблучка, однак вона все-таки не відповіла на питання, чи заручена. Однак зізналася, що кохає обранця.


Світлана Лобода з доньками / Фото з інстаграму співачки

До слова У неї все через протести, – Світлана Лобода про те, чому продюсер Крапівіна пішла від неї

Особисте життя Світлани Лободи

  • У 2011 році в Києві Світлана Лобода народила від танцюриста Андрія Царя доньку Євангеліну.
  • Артистка мріяла про дитину, тому була дуже щасливою.
  • Однак кохання пари тривало недовго й вже через три роки Світлана та Андрій розірвали стосунки.
  • У 2018 році в США артистка народила доньку Тильду.
  • Про батька дитини нічого невідомо.