Тоді ж Крапівіна заявила, що йде з шоу-бізнесу та припиняє співпрацю з Лободою. Своє слово вона дотримала, але Світлана зараз вирішила розповісти, як все відбувалось за лаштунками пліток та ЗМІ.

До слова Зі сльозами на очах: Світлана Лобода пояснила, чому не давала концерти в Україні

За її словами, після публічного з'ясування стосунків між Філіпом Кіркоровим та Крапівіною, Лобода говорила з продюсеркою і запитувала, чому вона так робить. Адже усі пов'язують їх одна з одною. У відповідь та казала, що має право сама вирішувати, що їй робити, а що ні. "Я доросла самодостатня людина", – заявляла Крапівіна.

Згодом Нателла нібито зрозуміла, що завдала біль близькій людині та вибачилась перед колишньою підопічною.

"Вона перепросила, але що тут поробиш. Вона просто не подумала. Хотіла одне, а вийшло інше. У неї завжди так — все через протести, конфлікти. А потім поводиться ніби нічого не сталося… Зізнаюся, ми тільки недавно відновили спілкування з нею. Нікому іншому, напевно, я б такого не пробачила. Але вона дуже важлива для мене людина, ми споріднені душі – і приймаємо одна одну такими, якими ми є", – поділилася LOBODA.


Світлана Лобода і Нателла Крапівіна / Фото Best In

Читайте також Я його щиро люблю, – Світлана Лобода про стосунки з колишнім чоловіком

Співпраця Лободи і Крапівіної: коротко

  • Зазначимо, що продюсерка проєкту LOBODA Нателла Крапівіна офіційно заявила про припинення співпраці з артисткою 8 червня 2021 року.
  • Сталось це через 2 дні після скандалу з "МузТВ" та Кіркоровим.
  • Крапівіна була продюсеркою Світлани 11 років.
  • Зараз Лобода продовжує записувати хіти та гастролювати, а Нателла "пішла" в кінематограф.
  • Нателла Крапівіна є донькою українського девелопера туркменського походження Вагіфа Алієва. Також її знають як творця телевізійного проєкту "Орел і решка" та продакшн-студії "TeenSpirit".