Як відомо, Кейт Міддлтон та принц Вільям втретє стали батьками. Про народження сина вони сповістили 23 квітня 2018 року. Хоч дитина народилась об 11:01 за місцевим часом, вже після обіду герцогиня Кембриджська у супроводі свого чоловіка вийшли до схвильованого натовпу під лікарнею Святої Марії. Щоб Кейт Міддлтон після пологів виглядала розкішно, їй на допомогу прийшла стиліст та подруга Наташа Арчер. Витончений образ герцогині вже прирівняли з виходом принцеси Діани.

Ідеальна сукня червоного кольору, стильна зачіска та макіяж неабияк повеселили жінок, які вже теж є щасливими мамами. Люди вирішили зробити кумедне порівняння образу Кейт Міддлтон після пологів та їхнього. Курйозні знімки, які заполонили мережу, одразу ж стали вірусними: їх перепостили тисячі користувачів соцмереж.

Ви можете мені пояснити, як Кейт Міддлтон зуміла так ідеально виглядати за кілька годин після пологів? Коли я покидала госпіталь після народження дитини, ноги були ватними, я завжди хотіла спати та, мабуть, виглядала жахливо,
– прокоментувала свої пологи одна з користувачок Twitter.

Жінки, які взяли участь у такому негласному флеш-мобі, зазначили, що для кожної з них було б великим стресом, якби одразу ж після пологів вони змушені були б покинути лікарню та вийти на вулицю.