У виданні The Daily Mail зазначили, що сьогоднішнє представлення третього королівського нащадка публіці викликало не лише масу яскравих вражень, а й приємних спогадів та ностальгію. Адже в Кейт був дуже схожий образ, як у принцеси Діани 15 вересня 1984 року, коли та народила свого другого сина принца Гаррі.

Читайте також: Кейт Міддлтон народила сина – промовисті фото новонародженного

Якщо Кейт сьогодні одягнула червону сукню бренду Jenny Packham з білим мереживним коміром та бежевими підборами, то принцеса Діана більше тридцяти років тому приміряла стильне червоне пальто бренду Jan van Velden поверх білої сорочки з червоною стрічкою на комірі та червоні підбори.


Принц Вільям і Кейт Міддлтон та їхній новонароджений син (2018 рік)


Принц Чарльз і принцеса Діана та їхній новонароджений син Гаррі (1984 рік)

Порівнявши два образи і справді складається враження, що Кейт вирішила надихнутись образом матері свого чоловіка принца Вільяма і перейняти для себе схожі мотиви.


Кейт Міддлтон з сином (23 квітня 2018 рік) / Принцеса Діана з сином Гаррі (15 вересня 1984 рік)

Читайте також: Еволюція стилю: що одягала Кейт Міддлтон в день народження своїх дітей

Що цікаво, принцеса Діана перша порушила традиції в королівській сім’ї та народжувала двох синів у лікарні Святої Марії, на відміну від королеви Єлизавети II та інших британських правителів, які завжди народжували у Букінгемському палаці. Кейт Міддлтон вирішила повторити досвід принцеси Діани, через що всі діти герцогині з’явились на світ також в лікарні Святої Марії.

Нагадаємо, що Кейт Міддлтон народила третю дитину – хлопчика, у приватній лікарні Святої Марії у місті Паддінгтон. Як відомо, саме тут вона народжувала сина Вільяма і доньку Шарлотту. Королівське дитя з'явилось на світ о 11:01 (за місцевим часом). Принц Вільям підтримував свою дружину Кейт Міддлтон під час пологів. Букмекери вже зробили свої прогнози щодо імені третьої дитини подружжя.