Через декілька годин після пологів Кейт Міддлтон разом з чоловіком принцом Вільямом традиційно вийшла на вулицю, щоб показати нащадка королівської сім’ї пресі та шанувальникам.

Читайте також: Названо офіційне ім'я третьої дитини Кейт Міддлтон і принца Вільяма

Кейт Міддлтон обрала червону сукню до колін з мереживним білим коміром бренду Jenny Packham. Для виходу Кейт також обрала витончені підбори, ніжний макіяж та природню зачіску. Принц Вільям у свою чергу був одягнений у темно-синьому костюмі з блакитною сорочкою. Пара виглядала неймовірно щасливою з третім малюком на руках.


Принц Вільям і Кейт Міддлтон з третьою спільною дитиною


Принц Вільям і Кейт Міддлтон з третьою спільною дитиною

Читайте також: Кейт Міддлтон народила третю дитину: відома стать малюка


Принц Вільям і Кейт Міддлтон з третьою спільною дитиною


Принц Вільям і Кейт Міддлтон з третьою спільною дитиною


Новонароджений принц

Після офіційного представлення хлопчика перед публікую, подружжя відправилось з немовлям додому, у Кенсигтонський палац.

Читайте також: Третя дитина Кейт Міддлтон: букмекери зробили прогнози щодо імені малюка

Після новини про народження третьої дитини в подружжя Кейт та принца Вільяма, на подвір'ї Букінгемського палацу з'явилось офіційне оголошення про час, день та місце народження хлопчика.


Офіційне оголошення про народження третьої дитини Кейт Міддлтон і принца Вільяма

Перед виходом сім'ї з новонародженим малюком, принц Вільям відправлявся в Кенсінгтонський палац, щоб забрати дітей – принца Джорджа і принцесу Шарлотту – на зустріч з їхнім молодшим братиком у лікарні Святої Марії.

Варто додати, що королівське дитя з'явилось на світ о 11:01 (за місцевим часом). Відомо, що принц Вільям підтримував свою дружину Кейт Міддлтон під час пологів.

Читайте також: Еволюція стилю: що одягала Кейт Міддлтон в день народження своїх дітей

Також відомо, сьогодні зранку перед пологами у лікарню приїхала хороша подруга та стиліст Кейт Міддлтон, Наташа Арчер, яка, вірогідно, привезла герцогині сукню і зробила їй макіяж та зачіску для світського виходу.


Наташа Арчер зранку відправилась у лікарню Святої Марії