Про це 23 квітня офіційно оголосив Кенсингтонський палац.

Кейт Міддлтон народила третю дитину у приватній лікарні Святої Марії у місті Паддінгтон. Саме тут вона народжувала сина Вільяма і доньку Шарлотту. У королівській родині це вже традиція, відомо, що і принцеса Діана в цій лікарні народила принца Вільяма і Гаррі.

Читайте також: Вагітна Кейт Міддлтон виголосила зворушливу промову про материнство

Королівське дитя з'явилось на світ о 11:01 (за місцевим часом). Відомо, що принц Вільям підтримував свою дружину Кейт Міддлтон під час пологів.

За традицією, монархи заздалегідь не повідомляли громадськості стать майбутньої дитини. Щоправда, цього разу герцог і герцогиня Кембриджські вирішили зберегти інтригу навіть для самих себе – за даними інсайдерів, вони до останнього не знали на кого чекати – на хлопчика чи на дівчинку.

Раніше було відомо, що Кейт Міддлтон планувала вдатися до гіпнопологів – це максимально природні пологи без застосування знеболюючих засобів. Головне – настрій вагітної, її вміння відчувати своє тіло і не заважати останньому.

Кейт Міддлтон офіційно заявила, що не буде учасницею світських заходів у Великобританії, лише на 9 місяці вагітності. До того – вона часто потрапляла в об'єктиви камер, попри те, що постійно страждала від токсикозу.

Нагадаємо, Кейт Міддлтон вийшла заміж за онука британської королеви Єлизавети II і другого в черзі на британський престол – принца Вільяма – 29 квітня 2011 року. Королевою Великобританії Єлизаветою II молодій парі подарували титули герцога і герцогині Кембриджських.

3 грудня 2012 року офіційний представник королівського двору Великобританії заявив, що дружина принца Вільяма вагітна первістком. 22 липня 2013 року у пари народився син – Джордж Олександр Луї, принц Кембриджський.

8 вересня 2014 року офіційний представник королівського двору підтвердив відомості про другу вагітність герцогині Кембриджської. 2 травня 2015 року на світ з'явилася друга дитина подружжя – Кетрін народила дівчинку Шарлотту. Принцеса стала четвертою в черзі на престол.

4 вересня 2017 Кенсінгтонський палац повідомив, що герцог і герцогиня очікуються на появу третьої дитини.