Справу про сексуальне насильство вкотре підняла 22-річна актриса, яка бажала залишитись анонімною. За її словами, у 2018 році він двічі напав на неї у його паризькій квартирі. "Я не винен, тому мені нема чого боятися", – прокоментував ситуацію 72-річний артист у новому коментарі.

Читайте також Модель Крістіна Енглхардт розповіла про таємний роман з Вуді Алленом, коли їй було 16 років

Французький актор зазначив, що у його передбачуваної жертви немає ніяких доказів його злодіянь. 10 березня у суді він зможе це довести. На його думку, суддя не повірить у те, що він може бути насильником.

З усіма цими потоковими каналами, новими засобами зв'язку, вебсайтами, соціальними мережами ми ніби живемо в навушниках, які постійно передають негативні і часто помилкові і упереджені новини. Я все це ненавиджу,
– заявив Депардьє.

Що говорив агент Депардьє про звинувачення?

Днем раніше на ситуацію відреагував агент актора Арно Фрілле. Від імені актора той зазначив, що у словах позивачки немає правди, а вона хоче лише нажитись на славі та репутації Депардьє.

"Це дуже сумно і затьмарює життя артистів, на ім'ї і славі яких намагаються нажитися для своєї слави і користі. Шоу-бізнес. Депардьє ніколи не відрізнявся іміджем ловеласа", – підкреслив агент.