Арно Фрілле, агент Депардьє, зазначив, що актор повністю спростовує будь-які претензії у свою адресу, а також наголошує, що зараз йдеться не про нову справу, а про відновлення старої.

Читайте також Акторка Кортні Лав заявила, що завершила кар'єру через сексуальні домагання

За словами агента, це не є виправданим рішенням, оскільки слідство не виявило у справі ніяких додаткових деталей. Але він наголосив, що ніхто ще не скасував презумцію невинуватості.

Це дуже сумно і затьмарює життя артистів, на ім'ї і славі яких намагаються нажитися для своєї слави і користі. Шоу-бізнес. Депардьє ніколи не відрізнявся іміджем ловеласа,
– підкреслив агент.

Що відомо про справу Депардьє?

  • Французького актора з російським громадянством повторно звинуватили у зґвалтуванні і домаганнях. Позивачкою виступила 22-річна дівчина, яка реалізовує себе як акторка.
  • За її словами, перебуваючи на неформальній репетиції у квартирі актора, він на неї двічі напав – 7 і 13 серпня 2018 року. Після цього дівчина подалась до поліції Парижа, але за відсутністю доказів, справу закрили.
  • У серпні 2020 року вона знову звернулась до поліції з проханням відновити справу. У грудні вона повторно дала свідчення і лише зараз стало відомо, що Депардьє знову встряг у старий скандал.