Співак засудив тих, хто придумував різні способи, аби перетнути кордон з Україною або давав хабарі. Він вважає, що вони можуть повернутися в Україну, проте "вхідний квиток має бути дорожчий, ніж вихідний".

Вас також може зацікавити Юрій Горбунов висловився про відпочинок в Іспанії під час війни: "Будуть просити вибачення"

Женя Галич висловився про чоловіків, які нелегально виїхали за кордон

Виконавець зазначив, що такі чоловіки не мають нести кримінальну відповідальність за свої дії. Водночас, за його словами, вони мають відповідати в адміністративному порядку.

Кінчені. Вони мають відповідати в адміністративному порядку. Ви можете повернутися до України, але вхідний квиток має бути дорожчим, ніж вихідний,
– висловився співак.

Інтерв'ю з Женьою Галичем: дивіться відео онлайн

Українські зірки про чоловіків, які виїхали за кордон

  • Журналіст і ведучий Костянтин Грубич висловився про Влада Яму, який живе в США. Він не засуджує його, адже переконаний, що кожен має відповідати сам за себе.
  • Ведучий Ігор Кондратюк не засуджував Олега Винника та інших чоловіків-зірок, які виїхали з країни. На його думку, вони мають право втекти від війни. Водночас він припустив, що в таких артистів немає великої громадянської свідомості.
  • Тарас Цимбалюк заступився за всіх медійних чоловіків, які не воюють. У тому числі й за Влада Яму, який втік у США, але збирає там на допомогу ЗСУ. Актор вважає, що на танцівника "наїжджають" даремно, адже хтось повинен "розповідати у штатах про війну і збирати мільйони гривень для наших воїнів".
    Він також наголосив, що "люди з сотнями тисяч підписників повинні використовувати свій авторитет у соцмережах і вести саме волонтерсько-інформаційну війну", адже так вони значно корисніші та ефективніші, ніж у гарячій точці.