Кондратюк у новому інтерв'ю висловився про втечу Ями, Винника та Потапа. Додамо, що Олексій Потапенко зараз в Україні, але до цього він кілька місяців відсиджувався за кордоном.

Цікаво У нас троє дітей, – Єлизавета Юрушева зізналася, чи виїхав її чоловік Олександр Скічко за кордон

Кондратюк висловився про Яму, Винника та Потапа

Продюсер вважає, що після перемоги до цих артистів будуть обережно ставитися телеканали. Але, за його словами, вони є яскравими та цікавими в кадрі, а також професійно коментують шоу, зокрема "Танці з зірками" або "Голос".

Вони втекли від війни, і я не з тих людей, які скажуть, що вони ганебно повелися. Є внутрішнє розуміння, що тут усередині вони б допомагали більше підтримкою в тилу. Але як я можу їх засуджувати? Їм дасть оцінку історія, час, їхні глядачі,
– заявив Кондратюк.

Він зазначив, що Винник, Яма, Потап та інші чоловіки мали право тікати від війни.

"Ми говоримо про них, а не про багато тисяч чоловіків, які теж виїхали за кордон, бо вони публічні люди, і за них більше запитують. Дискусійне питання: чи мають право люди тікати від війни? На нього, швидше за все, відповідь "так", – додав продюсер.

На його думку, ці люди не порушили закон, тому що виїхали заздалегідь.

Також Кондратюк зазначив, що зірки шоу-бізнесу можуть мати зовсім невисокий IQ, тому не варто очікувати від них великої громадянської свідомості. Він вважає, що з цієї ж причини багато українських артистів виступали в Росії до 24 лютого 2022 року.

Чию позицію Кондратюк поважає

Цікаво, що в якості прикладу продюсер поставив Макса Барських, який заробляв у Росії, але після повномасштабного вторгнення змінив свою позицію.

"Барських не одразу стало зрозуміло, що це ганебна історія. Це на його совісті. Хто я такий, щоб не давати Максу Барських шанс?", – сказав він.

Дивіться інтерв'ю з Ігорем Кондратюком: відео

До слова, раніше український актор Тарас Цимбалюк висловився про чоловіків, які виїхали за кордон і не допомагають українській армії. За його словами, люди з українським паспортом не мають права бути байдужими до війни в Україні.