Українська музика активно розвивається, а щотижня виходять все нові пісні, що стають хітами в мережі. 24 Канал зібрав останні тренди ютубу станом на 1 листопада.

Цікаво "Співаю цілий день": атмосферна пісня "Золотава осінь" заполонила тікток

Які пісні слухають українці

На першому місці опинилась пісня анонімної виконавиці Klavdia Petrivna, точніше ремікс "Знайди мене" від KAVA. Ця композиція заполонила не тільки ютуб, але й тікток – користувачі зняли понад 100 тисяч відео на нову версію треку.

До пісні "Знайди мене" у мережі ставляться неоднозначно навіть попри шалену популярність. Українці вважають недоречними рядки "візьми мене в полон", адже зараз, у період війни, полон – це не метафора, а справжні події, що відбуваються з військовими та цивільними через напад Росії.

Klavdia Petrivna – "Знайди мене" (KAVA Remix): слухайте онлайн

Друге місце в трендах займає трек Наталії Бучинської "За хмарами". Це лірична пісня про кохання, що буквально полонила серця користувачів мережі.

Наталія Бучинська – "За хмарами": слухайте пісню онлайн

Наступною в чартах ютубу з'являється композиція та кліп гурту "Жадан і Собаки" у дуеті з Христиною Соловій – "Серце". Вона наробила немало шуму у соціальних мережах після виходу. Відеоробота на пісню знімалась у церкві, але християн обурило не лише це, але й сцена поцілунку ЛГБТ-пари (важливо, що вона не знімалась у храмі).

Священник Юстин Бойко, який активно коментував увесь скандал, навіть повідомляв про можливе звільнення керівництва церкви УГКЦ святого Андрія Первозванного, де були знімання. Та поки що цього робити не будуть. Однак у Львівській архиєпархії УГКЦ після дискусій щодо кліпу заборонили зйомки у храмах без дозволу ієрархів.

"Жадан і Собаки" та Христина Соловій – "Серце": дивіться відео онлайн

Наступне місце у вкладці "популярне" на ютубі знову зайняла Klavdia Petrivna, цього разу це пісня "Імператори". У ній інкогніто-співачка розповідає про людей, які намагаються негативно впливати на неї. Але авторка проявляє силу духу і не піддається зовнішнім силам.

Klavdia Petrivna – "Імператори": слухайте трек онлайн

На 5 місці популярних пісень – репер Skofka. Ще 2 роки тому він написав пісню "Заглох", яку випустив лише кілька тижнів тому. На відміну від попередніх мінорних треків артиста, це драйвова та позитивна композиція.

Skofka – "Заглох": дивіться відео онлайн

На 6 місці пісня "Не святі", яку випустила тиждень тому Тіна Кароль. Співачка оспівує кохання, у якому людина стає для тебе й отрутою, і спокусою водночас.

Тіна Кароль – "Не святі": дивіться відео онлайн

У списку популярної музики перебуває також новий ліричний трек гурту Kavabanga & Depo & Kolibri "Любов, як осінь".

kavabanga Depo kolibri – "Любов, як осінь": слухайте пісню онлайн

8 місце у рейтингу займає пісня Олександра Волошина "Зорі". У треці артист розповідає про почуття й кохання, а кліп для Волошина став першою професійною відеороботою.

Олександр Волошин – "Зорі": дивіться відео онлайн

Молодий виконавець YAKTAK з новим теплим треком "Поруч" теж став одним з найпопулярніших. У пісні музикант розповідає про те, що хоч майбутнє дуже важливе, але найбільше потрібно звертати увагу на сьогодні.

YAKTAK – "Поруч": дивіться відео онлайн

Десятим найпопулярнішим треком в Україні стала пісня російської танцівниці та співачки Поліни Дубкової. Що вкотре означає, що не всі українці відмовляються від контенту країни-терориста. Нагадуємо, що кошти з прослуховування російської пісні йдуть до виконавця, а той платить податок у казну Росії.