Кількість жертв, які постраждали через землетрус у Туреччині та Сирії й інших країнах, постійно зростає. Король Великої Британії відреагував та висловив співчуття президенту Ердогану.

Читайте також Думала, мені здається, – Jerry Heil розповіла, як відчула землетрус у Бостоні

Чарльз III висловив співчуття постраждалим

Моя дружина і я були вражені та глибоко засмучені новиною про руйнівні землетруси у Туреччині. Я можу лише уявити масштаби страждань і втрат у результаті цих жахливих трагедій, і я особливо хотів передати наше найглибше та найщиріше співчуття родинам усіх тих, хто втратив своїх близьких,
– висловився Чарльз III.

"Наші думки та особливі молитви з усіма, хто постраждав від цього жахливого стихійного лиха, чи то через травми, чи через знищення їхнього майна, а також з екстреними службами та тими, хто допомагає в рятувальних роботах".


Чарльз III звернувся до постраждалих / Фото з інстаграму монарха

Пошта представила марки з Чарльзом III

Днями також стало відомо, що королівська пошта представила марки з новим королем. Їх затверджував сам Чарльз III.

Це мінімалістичний і простий малюнок без корони та інших прикрас – на ньому лише профіль монарха. Нові марки будуть доступними з 4 квітня, їх можна буде використовувати разом зі старими марками із зображеннями покійної Єлизавети II, поки ті не вичерпаються.


Марка з королем / Фото BBC

  • Додамо, що ще минулого року у грудні випустили в обіг перші нові монети із зображенням короля Чарльза III. Близько 5 мільйонів пенсів мають бути на поштових відділеннях країни.