Поки Володимир Зеленський працює в Києві, його дружина Олена Зеленська презентує Україну на міжнародній арені. Нещодавно перша леді провела кілька важливих зустрічей у Великій Британії, а тепер приїхала з робочим візитом у Францію.

Вас може зацікавити Звісно, винен Путін, – Олена Зеленська зізналася, чи спілкується з родичами з Росії

У Франції Зеленська показала елегантний аутфіт

Для міжнародних поїздок Зеленська обирає вбрання від українських брендів. На зустрічі з Бріжит Макрон перша леді була в елегантному темно-синьому костюмі від бренду Litkovska. Поєднала look з темними туфлями-човниками на підборах. Волосся зібрала в акуратний низький пучок, а на обличчі зробила макіяж у коричневих тонах з акцентом на очах. Довершили аутфіт вишукані сережки.

Бріжит Макрон одягнула костюм від Louis Vuitton

А Бріжит Макрон надала перевагу елітному французькому дому моди Louis Vuitton. На фото перша леді зображена у твідовому сірому костюмі, чорних колготах та черевичках на підборах. Волосся вклала у фірмову зачіску, а на обличчі зробила насичений макіяж з акцентом на очах.

Перша леді Франції Бріжит Макрон – одна з тих, кого маю честь називати не лише колегою, а й подругою. І, звісно, великим другом України: це вона зустрічала українських дітей з онкологією з літака, коли ми евакуювали їх з України "конвоями життя" у перші дні російського нападу. Її фундація зробила великий внесок у відбудову української медицини,
– поділилася Зеленська.

Попередні виходи першої леді України

  • 28 листопада перша леді України приїхала з офіційним візитом до Великої Британії. Там Олена Зеленська провела кілька важливих, історичних зустрічей, на яких вразила елегантністю.
  • Зеленська зустрічалася з відомим меценатом Говардом Баффетом, який сказав, що хоче взяти участь у відновленні України. Вона постала перед меценатом у чорному твідовому жакеті та білій кофті. Поєднала такий верх з чорними штанами.
  • На третій день Web Summit у Португалії перша леді одягала лаконічний та стильний костюм молочного відтінку, ймовірно, українського бренду. Він складався з піджака та поясу і штанів-палаццо.