Олена Кравець опублікувала на своїй сторінці в інстаграмі емоційний відеоролик, у якому закликає коміків Івана Урганта, Павла Волю, Гарика Харламова та багатьох інших допомогти зупинити кроваву гру, яку затіяв їхній глава Кремля.

Читайте також Вирвались з того пекла, – сім'я Решетників переїхала на Західну Україну

"Хлопці, ви знаєте нашу команду, ви знаєте нашого президента. Ми з вами неодноразово схрещували шпаги на сценах. Ви знаєте нас! Сьогодні - це вже не смішно, гра змінюється кожного дня. Пам’ятаєте, колись коли ми грали в КВК, нам доводилося переписувати «домашку» або візитку за ніч. У вас ще є час переписати хід цієї гри. У вас велика багатомільйонна аудиторія. Ви класно придумуєте, творите і складаєте. Хлопці, придумайте що-небудь! Ви талановиті люди, у вас знайдуться способи, вам вистачить мізків. Придумайте щось, аби ця гра не закінчилася погано, в першу чергу – для вас, тому що все до цього йде. Ми тут, повірте, вистоїмо. Але з вами в гру більше грати не будемо. Ніколи! Хлопці, вмикайтеся", – наголосила акторка.

Також Олена Кравець зазначила, що вона бачить підтримку росіян та бачить все, що вони роблять, але наголошує на тому, що в Україні гинуть мирні люди.

"Будь ласка, розповідайте правду всім покидькам, які думають, що в Україні відбувається якась «визвольна операція». Кажіть їм правду! Вас дуже багато, нам зараз не до сміху. Хлопці, давайте, будь ласка!", – наголосила Олена.

Які українські зірки звернулися до держави-агресора

Українська співачка Alina Pash після вторгнення Росії в Україну змінила свою позицію. Вона звернулася до росіян з проханням повалити режим Путіна.

Монатік оприлюднив відео, де звучать рядки його нового тексту про війну. Артист попросив людей не мовчати та виходити на вулиці проти верхівки Кремля.

Сергій Притула звернувся до російських колег. Він наказав тим "вийняти язик із дупи" й виводити на вулиці своїх фанів, а як ні – заткнутися.