Естонія заборонила в'їзд двом російським артистам, які "відзначилися" підтримкою путінського режиму та війни. До балтійської країни 5 років не зможуть приїжджати Поліна Гагаріна та Філіп Кіркоров.

Читайте також "А що ми тоді там робимо?": Галкін у великодньому привітанні згадав Одесу, Бучу та Маріуполь

Заборонені в Естонії артисти

Рішення про заборонну чинне з 22 квітня. До 22 квітня 2027 року зірки не зможуть відвідувати Естонію та давати там концерти.

Відтак, у Талліні буде скасований цьогорічний виступ Кіркорова та Гагаріної на льодовому катку Tondiraba.

На війні все чорно-біле. Є одна країна, яка напала на іншу. Це режим Путіна вбиває невинних мирних жителів. Кожен, хто це виправдовує, на чорному боці,
сказала прем'єр-міністерка Естонії Кая Каллас.

Цікаво, що раніше міністерка закордонних справ Естонії не підтримувала "чорний список" артистів. Схоже, думка змінилась

Як Кіркоров та Гагаріна підтримують війну

  • Попри численні заклики українських друзів-артистів, Філіп Кіркоров вперто мовчав про війну, розв'язану Росією. Він порушив мовчання лише тоді, коли його "подруга" Оксана Марченко просила звільнити чоловіка – лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука.
  • У дописі він говорив про так звані "катування" та "нелюдське відношення" до колабораціоніста. Однак ні словом не згадав про українців, яких вбивають росіяни.
  • Співачка Поліна Гагаріна натомість брала участь у сумнозвісному концерті на Лужниках у Москві з нагоди окупації Криму. Український шоубіз тоді розлютило, що артистка як мати 2 дітей підтримує кремлівську армію.