З'ясувалось, що це сталось в літаку, коли Вікторія з донькою поверталися додому після відпочинку в Туреччині. Під час розмови з коханою Юрій згадав найпатріотичніші українські вислови та найпоширеніші негативні слова про росіян.

Важливо Скидалися на похорон, – Юрій Ткач зі сльозами на очах розповів про друзів, які загинули на війні

Юрій Ткач потролив росіян

Восени дружина та донька актора відправилась на відпочинок до Туреччини. Як виявилось, там Вікторія та маленька Ліза жили в одному готелі з росіянами. Це сильно дратувало жінку, тому вона активно демонструвала, що є українкою. Зокрема, дружина Юрія Ткача гучно розмовляла рідною мовою з дочкою та чоловіком.

Крім того, коли жінка з дитиною поверталися в Україну, вони знову стикнулися з громадянами країни – терористки. Тож Вікторія вирішила знову показати свою проукраїнську позицію. Вона зателефонувала чоловікові по відео й доволі гучно сказала українською, що вони вже в літаку і повертаються з донькою додому. Юрій зрозумів, що щось там не те і вирішив підіграти дружині.

Все, сонечко. Чекаємо всією Україною. Слава Україні! Смерть ворогам! Путін – х*йло. Русскій воєнний корабль, іді на**й,
– сказав тоді шоумен.

Згодом чоловік довідався, що Вікторія весь цей час розмовляла з Юрієм на динаміку.

Інтерв'ю з Юрієм Ткачем: дивіться відео онлайн

Як інші українські зірки реагують на росіян

  • Українська акторка Олена Світлицька разом зі своїми доньками Марійкою та Вірою влітку також їздили на відпочинок до Туреччини. У відпустці трапився неприємний інцидент з росіянкою. Громадянка країни-агресорки неетично поводилась – штовхнула молодшу доньку актриси. Ця ситуація трапилася в ліфті. Маленька Марійка хотіла натиснути кнопку, де позначають номери поверхів, бо їй це подобається. Однак жінка, яка в останній момент забігла до кабіни, різко відштовхнула руку дівчинки. Як згодом виявилось, хамовиту реакцію на дитину викликало те, що росіянка почула українську мову.
  • Співачка Санта Дімопулос під час повномасштабної війни живе за кордоном. Якось вона пригадала, що вступила в жорстку перепалку з росіянином в Монако.
  • Співачка SHADU в Молдові стикнулась з росіянкою, яка накинулась на неї через синьо-жовтий прапор. Вона облила артистку кавою, штовхалась і кричала "слава Росії" – все ледь не завершилося бійкою.